Sticklers
Idealnie czyste
sieci światłowodowe

 

Produkty Sticklers to jedyne na rynku światłowodowe elementy czyszczące, które zostały zaprojektowane jako kompletny system. Wszystkie komponenty uzupełniają się wzajemnie aby zwiększać wydajność, a jednocześnie pomagają w rozwiązywaniu złożonych problemów spotykanych podczas czynności serwisowych w sieciach optycznych.

Zestaw Sticklers

Sticklers Spray

Clean Stixx

CleanWipes Singles

CleanWipes 400

Clean Wipes 90

Zestaw Sticklers

Wszystkie produkty Sticklers w wygodnej
i gustownej torbie o kompaktowych wymiarach.

 

Zestaw zawiera:

  • Sticklers Spray x 2
  • Sticklers Clean Stixx 1.25mm oraz 2.5mm
  • Clean Wipes Singles
  • Clean Wipes 400
  • Clean Wipes 90

 

Dodatkowo latarka LED - niedostępna jako oddzielny produkt !!

NX/MCC-FK03 - Zestaw produktów Sticklers + latarka

Zamów

Sticklers Spray

Nowy Sticklers Spray to jedyne na rynku narzędzie, zaprojektowane do szybkiej i pewnej metody czyszczenia "mokro/sucho". Zostało ono opracowane przy użyciu zupełnie nowej chemii, aby sprostać wymaganiom współczesnych gigahertz'owych sieci światłowodowych.

Zawarta w sprayu ciecz łatwo usuwa odciski palców, oleje, kurz oraz osad na powierzchni.
W odróżnieniu od tradycyjnych płynów czyszczących schnie bardzo szybko, więc prawdopodobieństwo uwięzienia cieczy w szczelinie tulei wyrównującej jest niewielkie. Zapobiega to późniejszym wyciekom oraz poajawianiu się płynu między czołami ferul światłowodowych.

 

Produkt jest bezpieczny dla włókien MM i SM jak również dla światłowodów plastikowych i złącz z tworzyw sztucznych, szkła, ceramiki, metali, epoksydów i większości powłok optycznych. Może być także wykorzystywany do czyszczenia soczewek, luster, pryzmatów oraz wyświetlaczy.

 

Każdy spray jest wyposażony w trójdrożny dozownik Triton™, dzięki któremu zależnie od potrzeb, można zwilżyć patyczki CleanStixx™, dowolne chusteczki lub użyć spryskiwacza.

Zamów

NX/MCC-POC03M - Spray do czyszczenia światłowodów,  poj. 58ml

Pałeczki Clean Stixx

Nowe światłowodowe waciki czyszczące CleanStixx™ to najlepszy produkt do czyszczenia złącz światłowodowych. W przypadku jednoczesnego korzystania z Stickler Spray, tylko dzięki CleanStixx™ można rzetelnie spełnić surowe warunki czystości wymagane w dzisiejszych sieciach gigahertz.

 

Każdy CleanStixx™ wykorzystuje unikalną, opatentowaną końcówkę do czyszczenia czoła ferul światłowodowych. Końcówka jest precyzyjnie dopasowana w taki sposób aby być nieco węższą niż średnica tulei wyrównującej. Pozwala to znacznie poprawić wyniki czyszczenia - nawet
w przypadku złącz SFF (Small Form Factor).

NX/MCC-S12 - Pałeczki czyszczące do złącz i adapterów 1.25mm

NX/MCC-S25 - Pałeczki czyszczące do złącz i adapterów 2.5mm

Chusteczki CleanWipes Singles ™

Sticklers CleanWipes Singles™ są jedynymi na rynku chusteczkami do czyszczenia złącz światłowodowych, przeznaczonymi do używania w trudnych warunkach. Chusteczki oraz opakowanie zostały zaprojektowane z myślą o wymagających potrzebach współczesnych gigahertz'owych sieci światłowodowych.

Każda chusteczka CleanWipe™ została pojedynczo zapakowana w szczelnie zamkniętych i odpornych na zabrudzenia saszetkach, które otwiera się tuż przed użyciem. Ściereczki są suche (bez rozpuszczalnika) i wykonane są z niestrzępiącą tkaniny poliestrowej odpornej na rozrywanie. Chusteczki nie zawierają celulozy, która mogłaby zanieczyścić czyszczone powierzchnie.

 

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując CleanWipes razem z Sticklers Spray.

NX/MCC-FA1 - Chusteczki bezpyłowe suche  CleanWipes Singles -  50szt

Chusteczki CleanWipes 400

Sticklers™ CleanWipes™ 400 to wygodne, przenośne narzędzie  zaprojektowane do szybkiego czyszczenia włókien światłowodowych, złącz oraz kabli krosowych w terenie. Jego unikalna konstrukcja pozwala technikom i instalatorom na czyszczenie włókien i ferul  światłowodowych najniższym możliwym kosztem.

 

CleanWipes™ 400 posiada wiele specjalnych funkcji, ale najważniejszą jest specjalna konstrukcja opakowania, która czyni ten produkt wyjątkowym. Ta innowacyjna cecha eliminuje możliwość ponownego wykorzystania zanieczyszczonych chusteczek i minimalizuje zanieczyszczanie taśmy czyszczącej palcami.

Konstrukcja ta oferuje ponadto ogromną poprawę wyników czyszczenia, co z kolei przekłada się na odczuwalne oszczędności operatorów sieciowych. Małe wymiary pudełka ułatwiają transport i przechowywanie, a kolorowe sloty pomagają odpowiednio dystrybuować powierzchnię czyszczącą.

Dodatkową cechą zestawu są materiały użyte w chusteczkach, które rozpraszają ładunki statyczne powodując że powierzchnie czoła ferul światłowodowych pozostają czyste znacznie dłużej.

Zamów

NX/MCC-WCS100 - Chusteczki CleanWipes 400, op. na ok. 400 cykli

Chusteczki CleanWipes 90

Sticklers CleanWipes™ 90 to stacjonarne chusteczki wysokiej jakości z niestrzępiącego się matariału. Zostały one zmodyfikowane do stosowania na gołe włókna przed spawaniem, a także do czyszczenia złącz optycznych. Posiadają wygodny rozmiar, a materiał z którego są wykonane idealnie nadaje się do czyszczenia typu "mokre-suche".

 

CleanWipes™ 90 wykonane są z miękkiej, czystej tkaniny poliestrowej. Materiał nie zawiera żadnych klejów ani celulozy, ponieważ są to zanieczyszczenia, które mogą pozostawać na czole feruli światłowodowej. Materiał jest bardzo mocny i odporny na rozdzieranie, nawet na ferulach 1.25mm (LC, MU).

Doskonała chłonność chusteczek CleanWipes™ 90 eliminuje oleiste zabrudzenia z palców, kurzu i osadów. Ze względu na skład zastosowanego materiału, chusteczki CleanWipes™ 90 są czystsze niż tradycyjne chusteczki, a dzięki temu idealnie sprawdzają się przy czyszczeniu różnorodnych powierzchni, takich jak: soczewki, zwierciadła, siatki dyfrakcyjne, pryzmaty a także sprzętu badawczego. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując CleanWipes™ 90 razem z Sticklers Spray.

Zamów

NX/MCC-WFW - Chusteczki CleanWipes 90, opakowanie 90szt

NDesk

NEXUS SYSTEMS

Państwa specjalista w dziedzinie technologii światłowodowych !

ul. Nad Drwiną 8B 12, 30-741  Kraków

(12) 2597750..51..52

office@swiatlowody.com.pl

JESTEŚMY TEŻ TU

Copyright © 2010 NEXUS SYSTEMS SP. Z O.O.

OFERUJEMY

Światłowody

Pigtaile

Patchcordy

System NFS

System 4Net

Usługi

 

PROŚBA O KONTAKT

Zostaw swoje dane. Odpiszemy do Ciebie.

Wysyłam Formularz...

Błąd wysyłania.

Dziękujemy - Dane zarejestrowane !